Wieczór Sylwestrowy w THÉÂTRE LABORATOIRE ELIZABETH CZERCZUK w Paryżu

Utworzono 16 grudnia 2016 przez Red. VP

Elizabeth Czerczuk oraz artyści THÉÂTRE LABORATOIRE zapraszają na Sylwestra do Teatru w Paryżu. Wieczór Sylwestrowy rozpocznie się ostatniego dnia tego roku o godz.20.30. W programie: spektakl, bankiet, koncert pianistyczny oraz DJ i mozliwość potańczenia. Goście wieczoru będą mogli wcielić się w dowolną rolę: widza, aktora, bądź w obie te role naraz, co zapewni niezapomniane wrażenia i sprawi, że wieczór ten będzie wyjątkowy i niepodobny do innych zabaw sylwestrowych.

Na tę okoliczność przygotowano również spektakl w aranżacji Elizabeth Czerczuk, La Noce chez les fous, inspirowany sztuką Bertolta Brechta. Podczas wspaniałego bankietu będzie można spotkać się i porozmawiać z artystami Teatru Elizabeth Czerczuk; przy pianinie zasiądzie zaprzyjaźniony kompozytor, Sergio Gruz, a następnie muzyka popłynie z płyt i będzie można potańczyć, a zabawa trwać będzie do białego rana…

Informacje i rezerwacja:
tel. 06.12.16.48.39 – 01.84.83.08.80
mail: reservation.tlec@gmail.com
http://www.theatrelaboratoire.fr/reservations
Cena: 75 €, w tym: spektakl, bankiet, koncert pianistyczny, kolacja i koktajl, DJ i możliwość potańczenia
(koktajl: lampka szampana / posiłek: przystawka, danie, deser, pól butelki wina; do dyspozycji będzie bar otwarty podczas trwania całego wieczoru)
http://www.theatrelaboratoire.fr/reservations

 

Komentuj...

*czwartek, 9 kwietnia, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART