Rungis: Dni Polskie

Utworzono 09 listopada 2013 przez Luiza

Kurpiowska ChataW dniach 12-14 listopada br. odbędą się Dni Polskie na międzynarodowej giełdzie rolno-spożywczej w Rungis pod Paryżem, gdzie będą promowane polskie produkty spożywcze.

Giełda w Rungis jest jednym z największych na świecie rynków hurtowych towarów rolno-spożywczych. Podczas Dni Polskich będziemy mieli okazję spotkać wielu polskich i francuskich przedsiębiorców. Pojawią się właściciele polskich sklepów i restauracji, reprezentanci wielu firm sprzedających produkty spożywcze, dystrybutorzy i kupcy, przedstawiciele handlowi, a także wiele osób związanych z szeroko pojętym handlem. Stworzy to możliwość pozyskania nowych partnerów handlowych, a także pogłębienia wiedzy związanej z funkcjonowaniem francuskiego rynku.

Z dnia na dzień polscy producenci są coraz bardziej zainteresowani wprowadzaniem swoich wyrobów na rynek europejski. „Organizowane są w tym celu kampanie promujące rodzime produkty. Otwiera to szansę na sprzedaż towaru, a to wiąże się ze wzrostem popularności konkretnych produktów. Rozwój handlu będzie odbywał się o wiele sprawniej i szybciej. Wydaje się, że są to optymistyczne rokowania na rozwój polskiego biznesu za granicą. Nareszcie przyszła pora, kiedy dostęp do ulubionych produktów nie jest już tak trudny” – pisaliśmy w „Vectorze Polonii” nr 38.

Zapraszamy!

Redakcja VP

 

Komentuj...

*piątek, 28 lutego, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART