Paryż: Koncert akustyczny Roberta Cichego

Utworzono 11 marca 2014 przez Luiza

rcRobert Cichy – gitarzysta, wokalista, aranżer, kompozytor, producent, autor tekstów, który do tej pory dał się poznać jako muzyk współpracujący z czołowymi artystami sceny polskiej. Na swoim koncie ma chociażby dwie złote płyty za nagrania płyt Moniki Brodki i Ani Rusowicz oraz cztery platynowe płyty za nagrania płyt Ani Dąbrowskiej.

Jest współproducentem pierwszej i drugiej płyty Marceliny. Robert realizuje także współautorskie projekty, których jest liderem; Chilli, z którym m.in supportował Lennego Kravitza czy wygrał eliminacje i zagrał koncert na Dużej Woodstock’owej Scenie oraz zespół JUNE, z którym otrzymał nominację do Fryderyków za Fonograficzny Debiut Roku. Zagrali również na Festiwalach takich jak Heineken, Orange, a także przed Jamiroqui czy Matthew Herbert’em. Można go było spotkać także na scenie u boku polskich gwiazd: Urszuli Dudziak, Michała Urbaniaka, Smolika czy Marceliny.

W chwili obecnej Robert kończy nagrania na swoją pierwszą solową płytę, którą promuje singiel („Close the door”). Podczas solowego koncertu akustycznego będzie można usłyszeć część materiału z nadchodzącej płyty, jak i akustyczne wersje utworów powstałych z innymi artystami.

16/03/2014

Godzina: 19h

Miejsce: Paris, 42 Rue des Vignoles, 75020 Paryż

Wstep wolny.

Komentowanie zablokowane.środa, 8 kwietnia, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART