Blog | KULTURA

„Nuda, rutyna i odcinanie kuponów” – Kabaret ANI MRU MRU w Irlandii

Utworzono 09 września 2013 przez Luiza

ANI MRU MRU to kabaret dla każdego widza. Publiczność podczas występów bawi się świetnie, ich skecze bawią do łez. Panowie podejmują tematy z życia wzięte, przez co widz odnajduje siebie w preze

ntowanych przez artystów sytuacjach. Nowy program to skecze związane z polską rzeczywistością. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o dietach.

kabaret-Ani-Mru-Mru

Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek po raz kolejny udowodnią, że nie są znudzonymi swoją pracą gwiazdami, a mistrzami rozbawiania w najlepszej formie.Występy kabaretu będzie można zobaczyć w Limerick 27 września (Pub Dolans, Rock Road), w Cork 28 września (Gresham Metropole Hotel, MacCurtain Street) i w Dublinie 29 września (Tivoli Theatre, Francis Street).

Bilety w cenie 26 euro można rezerwować pod numerami telefonu – 087 647 9257 i 085 735 3783, lub kupić w sklepach Papu, Body Island, Pewex, Merkury, M&H Satellite, Mróz i Polska Księgarnia.

A już 19 października kabaret wystąpi w Brukseli w Théâtre Saint-Mic

hel.

Więcej o kabarecie ANI MRU MRU i planach koncertowych na http://www.animrumru.art.pl

Komentowanie zablokowane.środa, 27 maja, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART