Luksemburg: konkurs muzyczny dla Młodych Talentów

Utworzono 10 lipca 2014 przez Luiza

Zachęceni powodzeniem pierwszej edycji konkursu muzycznego (http://www.polska.lu/viewtopic.php?t=15734) zapowiadamy, że niedługo, bo już w listopadzie br.odbędzie się II edycja Polskiego Konkursu Muzycznego dla Młodych Talentów. Tematem przewodnim będziemuzyka filmowa (muzyka i piosenki z filmów/bajek polskich i obcojęzycznych). Konkurs będzie prowadzony po polsku, grupą docelową są polskojęzyczne Młode Talenty. Zapraszamy dzieci i młodzież od 2 do 18 roku życia. Będą dwie kategorie: instrumentalna i wokalna.

W kategorii wokalnej będzie można wystąpić tylko śpiewając po polsku. Możliwe jest śpiewanie indywidualne lub w zespole (jako jeden uczestnik). Występ uczestnika nie może przekroczyć 6 minut. Dzieci będą oceniane w swoich grupach wiekowych lub stopnia zaawansowania gry na instrumencie. (Szczegóły podamy po zakończonych zapisach w połowie października)

ZGŁOSZENIA przyjmowane są do 15 października 2014 r. poprzez wypełnienie formularza online znajdującego się pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/1cZIk0ij_zpOH1uw8Rs9Tumae6Mq2G3mwmEhfSmFyj2o/viewform

Regulamin konkursu jak również pozostałe szczegóły organizacyjne zostaną opublikowane na stronie rodzice.lu i polska.lu we wrześniu 2014. O przyjęciu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń, maksymalna liczba uczestników to 30 dzieci lub zespołów. W razie większej liczby zgłoszeń Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przeprowadzenia eliminacji. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Organizatorzy: APEEPL (rodzice.lu) i p. Paulina Pokorzyńska (nauczyciel gry na pianinie)

Broszura z informacjami o konkursie dostępna jest także w załączniku do tego newsa w formacie pdf.

Informacja ze strony www.polska.lu

Komentowanie zablokowane.środa, 27 maja, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART