Londyn: Sposób na kobietę – szalona komedia Romanca

Utworzono 15 stycznia 2014 przez Luiza

plakatW niedzielę, 19 stycznia 2014 o godzinie 16:00 w Sali Teatralnej POSK (238-246 King Street, W6 0RF Londyn) zobaczyć będzie można dowcipną komedię Jacka Chmielnika.

Obsada:
Magdalena Walach, Paweł Okraska, Marcel Wiercichowski.
Do czego może posunąć się mężczyzna by zdobyć kobietę?

Napisana niezwykle dowcipnie przez Jacka Chmielnika – aktora zakochanego w teatrze, choć najczęściej  kojarzonego  z filmem („Vabank”,”Kingsajz”).  Podwyższona adrenalina,  zaskakująca akcja, prawda  przekazu o jaką zwykle zabiegają twórcy filmowi oraz pragnienie, by w teatrze działo się podobnie – niewątpliwie skłoniły autora do napisania sztuki, innej niż wszystkie…

I udało się! Romanca to niezapomniana  przygoda w teatrze, pełna niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, nie pozbawiona pikantnego humoru i namiętności,  jednocześnie  skłaniająca do głębszych przemyśleń, a także gorących dyskusji po spektaklu.

To  sztuka bliska człowieka i jego codziennych  problemów, bo czy nie zdarzyło się, że życie przybiło Cię do ziemi i nie umiałeś się podnieść? Jedynym  wyzwoleniem  może okazać  się wtedy  wędrówka w poszukiwaniu ukojenia, do  świata piękna… Czy ratunkiem okaże się  kobieta, miłość,  sztuka, a może prawda, prawda o sobie samym…?

”Bo prawda zawsze zwycięża w teatrze. Bo on sam prawdą jest. I prawdę mówi zawsze, nawet kiedy kłamie…”

Sztuka będzie wystawiana dwa razy w niedzielę – o godz. 16 i 19.30.
Więcej informacji na http://www.mojawyspa.co.uk/

Informacja ze strony http://www.mojawyspa.co.uk/

Komentowanie zablokowane.piątek, 18 października, 2019

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART