Londyn: Koncert Kamila Bednarka w Cargo Club

Utworzono 18 października 2013 przez Luiza

plakat bednarekPo zajęciu II miejsca w programie telewizyjnym „Mam talent” jego kariera nabrała zawrotnego tempa. Pod koniec 2010 roku, razem z zespołem SGM wydał debiutancką płytę „Szanuj”, która sprzedała się w nakładzie podwójnej platyny. W kwietniu 2011 spełniło się największe marzenie Kamila  – razem ze swoim zespołem wyjechał na Jamajkę. W legendarnym studiu Boba Marley’a „Tuff Gong”, w Kingston zrealizowali własne kompozycje z udziałem wielu szacownych gości z ojczyzny muzyki reggae. W nagraniach wzięli udział, m.in. Capleton, Steve Newland z Rootz Underground, trio wokalne „Tamlins” czy saksofonista Dean Fraser. Po powrocie wydali zarejestrowany tam materiał na płycie „Jamaican Trip”, która osiągnęła status złotego krążka.

W lipcu 2011 znaleźli się na liście „Uncharted”, amerykańskiego magazynu muzycznego „Billboard”, podsumowującego najbardziej popularne w internecie gwiazdy na całym świecie, które nigdy nie były notowane na żadnej innej liście tego magazynu. W notowaniu z dnia 7 lipca 2011 zespół trafił tam na 4. miejsce!!!
28  listopada 2012 roku nakładem wydawnictwa Lou & Rocked Boys ukazał się krążek zatytułowany „Jestem”.  Artyści przygotowali materiał o zupełnie innym charakterze i brzmieniu niż wcześniejsze albumy SGM –mniej rozrywkowy a bardziej refleksyjny. Płyta łączy różne gatunki muzyczne z dużą przewagą roots reggae. Ciekawostką jest udział w nagraniach sekcji dętej Zion Train, Gutka czy Dawida Portasza. Płyta „Jestem” w ciągu zaledwie  4 dni osiągnęła już status złotej płyty.
TEGO KONCERTU NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ !

 

Cargo CLUB

20.10.2013 @ Cargo
83 Rivington St, Kingsland Viaduct, Shoreditch
London EC2A 3AY
otwarcie klubu: 7PM
start koncertu : 8.30PM

WSTĘP TYLKO DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

Organizator: www.megayoga.co.uk (office@megayoga.co.uk)

Informacja ze strony http://www.mojawyspa.co.uk/

Komentowanie zablokowane.niedziela, 8 grudnia, 2019

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART