Londyn: Koncert grupy INDIOS BRAVOS

Utworzono 08 kwietnia 2014 przez Luiza

indios13 kwietnia w klubie Cargo wystąpi grupa Indios Bravos.

13.04.2014 London Cargo
83 Rivington St
Kingsland Viaduct
Shoreditch
London EC2A 3AY

otwarcie klubu: 7PM
limit wieku 18+, wymagane foto ID przy wejściu do klubu !

info u Organizatora: www.megayoga.co.uk (office@megayoga.co.uk)

Indios Bravos – założona w 1997 roku polska grupa muzyczna grająca mieszankę rocka, reggae i bluesa. Założycielem i liderem zespołu jest założyciel i były członek grupy Hey gitarzysta Piotr Banach, wokalistą zaś Piotr Gutkowski – Gutek. W 1999 roku ukazała się pierwsza półoficjalna płyta zespołu – Part One (duża w tym zasługa Kuby Wojewódzkiego, który specjalnie na potrzeby wydania tej płyty założył firmę wydawniczą „Pałac Kultury”), jej nakład szybko został wyczerpany.
W 2004 roku ukazała się pierwsza w pełni oficjalna płyta zespołu – Mental Revolution, przyniosła ona takie przeboje jak piosenki Pom pom, Tak to tak czy Sign. Płyta ta, podobnie jak wydana w 2006 reedycja – Mental Revolution (extended version) ugruntowała pozycję Indios Bravos na polskiej scenie reggae.
W 2006 roku zespół wystąpił na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. W roku 2007 grupa otrzymała „złotego bączka”  i wystąpił po raz kolejny na Przystanku Woodstock.
Następna płyta zespołu nosząca tytuł Peace! (początkowo album miał się nazywać Tu i Teraz) ukazała się w październiku 2007 roku. Singlami promującymi płytę były utwory Wolna wola oraz Mówię do Ciebie i siebie. Materiał zaprezentowany na nowej płycie nie mieści się w granicach klasycznego reggae, wyczuwalne są inspiracje płynące z innych gatunków muzyki.
13 marca 2009 roku ukazała się płyta zatytułowana Indios Bravos. 4 grudnia 2009 roku wydana została płyta On Stage na której można odnaleźć przekrój twórczości zespołu w wykonaniach koncertowych. Materiał został zarejestrowany w łódzkim klubie Dekompresja, 23 października 2009.

W październiku 2013 r. Premierę miał kolejny album zespołu JATATA, dobrze przyjęty przez stacje radiowe, dziennikarzy muzycznych i publiczność.

Obecny skład zespołu

Piotr Banach – gitara
Piotr Gutkowski (Gutek) – śpiew
Krzysztof Sak – gitara
Rysiek Łabul – gitara basowa
Lech Grochala – instrumenty perkusyjne

Informacja ze strony http://www.mojawyspa.co.uk/

Komentowanie zablokowane.piątek, 24 stycznia, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART