Londyn: jazz w Jazz Cafe POSK

Utworzono 28 maja 2014 przez Luiza

jazz

Program dla miłośników jazzu:

Piątek, 30 maja – godz. 20:30
Willie Garnett Big Band

Jeden z najlepszych londyńskich big bandów, kierowany przez weterana jazzowego, saksofonistę Willie Garnetta, którego kariera muzyczna trwa już ponad 50 lat. W Jazz Cafe POSK występuje w każdy ostatni piątek miesiąca prezentując brawurowo wykonany program znanych standardów jazzowych. Wokalistką zespołu jest znakomita Leslie Christianne.
 Bilety: £6


Sobota, 31 maja – godz. 20:30
Emilia Martensson

Wybitna gwiazda londyńskiego jazzu, obdarzona intymnym, a jednocześnie głęboko soulowym głosem Emilia Martesson wystąpi w Jazz Café z czołowymi muzykami – pianistą Barry Green, basistą Samem Lassersonem i perkusistą Adriano Adevale.

Emilia przyjechała do Londynu ze Szwecji w 2000 roku, by kształcić swój głos w najbardziej prestiżowych londyńskich konserwatoriach i po zrobieniu z wyróżnieniem dyplomu w 2007 roku rozwijała swoją jazzową karierę, zyskując uznanie zarówno krytyków muzycznych jak i środowiska muzycznego ze względu na oryginalny charakter jej repertuaru, który łączy wpływy szwedzkiej muzyki folkowej i nowoczesnego światowego jazzu.

Jej pierwsza płyta “…i tak dalej” wydana w roku 2012 zyskała jej nie tylko znakomite recenzje krytyki muzycznej, ale również tytuł “Nowej twarzy brytyjskiego jazzu 2012”.

W Jazz Café POSK Emilia zaprezentuje bogaty materiał zarówno z jej pierwszej płyty, jak również najnowsze kompozycje, które ukazały się na jej ostatnim albumie “Ana” wydanym w kwietniu tego roku.
 Bilety: £7


POSK
238-246 King Street, London, W6 0RF


Zapraszamy serdecznie!

Informacja ze strony www.londynek.net

Komentowanie zablokowane.sobota, 30 maja, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART