Londyn: Bajka o Czerwonym Kapturku

Utworzono 02 grudnia 2013 przez Luiza

plakat czerwony kapturekEwa Becla oraz Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zapraszają na bajkę o Czerwonym Kapturku. Spektakl odbędzie się w sali teatralnej przy Baptist Church vis a vis Stacji Metra Ravenscourt Park (1 Ravenscourt Road, W6 0UH Londyn)

„Bajka o Czerwonym Kapturku” to propozycja repertuarowa mająca na uwadze wiek widza i jego możliwości percepcyjne. To bardzo dowcipny spektakl, który zaprasza dzieci do wspólnej zabawy w teatr. Znajdują się niejako w środowisku spektaklu, a nawet w nim uczestniczą. Spektakl oparty jest na motywach braci Grimm, znanych z dość okrutnych rozwiązań, jeśli chodzi o konstrukcję fabuły – pierwotnymi odbiorcami byli przecież dorośli. Jednak, w naszym spektaklu przeprowadzenie dzieci przez najbardziej dramatyczne sceny, jak pożarcie Babci i Czerwonego Kapturka czy konfrontacja Wilka z Myśliwym, odbywa się w sposób bardzo łagodny i bezstresowy, wręcz humorystyczny.
W drugiej części programu zapraszamy na spotkanie ze Świętym Mikołajem, który z całą pewnością wprowadzi dzieci w świąteczny nastrój.

Reżyseria i scenografia: Aleksander Andrzej Łabiniec
Muzyka: Andrzej Wolski
Obsada:
Małgorzata Oracz, Błażej Wawszczyk

Bilety: 10 funtów

Więcej informacji: eva@evabeclapresents.com
tel. 07788410122 lub 02089973629

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 8 grudnia o godz. 15:00 (bilety wykupione) oraz o 17:00 – organizatorzy informują, że jest ogromne zainteresowanie przedstawieniem i proszą o szybką rezerwację biletów.

Informacja ze strony http://www.mojawyspa.co.uk

Komentuj...

*środa, 26 lutego, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART