Leeds: Księgowość własnej firmy – kurs dla osób samozatrudnionych i zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej w UK

Utworzono 02 grudnia 2013 przez Luiza

W sobotę, 07 grudnia 2013 o godzinie 10:30 w Jubilee Room, Leeds City Museum (Millennium Square, Cookridge Street, LS2 8BH Leeds) odbędzie się kurs dla osób samozatrudnionych i zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej w UK. Organizatorem kursu jest Polish Matters Consulting Ltd.

Polish Matters Consulting Ltd. zaprasza osoby samozatrudnione i zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej w UK na kolejne szkolenie biznesowe „Księgowość własnej firmy i rozliczenie roczne”. Kurs adresowany jest do Polaków samozatrudnionych (działających jako „sole trader” lub „partner” w „partnership”) oraz osób zainteresowanych pracą na własny rachunek.
Kurs ma charakter wykładu połączonego z możliwością zadawania pytań. Prowadzony jest dla małych, kilkunastoosobowych grup przez doradcę i mentora biznesowego Elżbietę Ślebzak, dyrektor firmy Polish Matters Consulting Ltd.

Wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe z dokładnymi notatkami, fakturę, potwierdzającą poniesione koszty, a także CERTYFIKAT, który może być przydatny w staraniu się o granty i pożyczki biznesowe.

Szkolenie jest płatne – 48 funtów (40 funtów + VAT).
Program, formularz kontaktowy i więcej informacji na stronie http://www.mojawyspa.co.uk

Informacja ze strony http://www.mojawyspa.co.uk

Komentuj...

*środa, 1 kwietnia, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART