„Le Cri d’Yvonne” w Théâtre Laboratoire Elizabeth Czerczuk

Utworzono 27 maja 2015 przez Luiza

Logo BlankPremiera spektaklu „Le Cri d’Yvonne” w Théâtre Laboratoire Elizabeth Czerczuk – 30 maja, godz. 20:00.

Le Cri d’Yvonne” (Krzyk Yvonne) jest dziełem, które osadza główną bohaterkę, Yvonne, w centrum rozpadającego się, sztucznego społeczeństwa. Ona gra rolę świadka, lustra, lecz również ofiary tej dekadencji. Tę kobietę o egzotycznej urodzie, można by nazwać dziewicą wszystkich materialistycznych rozważań, w przeciwieństwie do dworu w wyimaginowanym królestwie, w którym ona grawituje od czasu jej zaręczyn z księciem. W obliczu praktycznie bezgrzesznej Yvonne ukazują się niedoskonałości każdego członka dworu, powodując nieopisaną chęć jej morderstwa.

Spektakl po spektaklu, trupa teatralna Elizabeth Czerczuk kontynuuje swoją artystyczną linię, która polega na dostarczeniu widzowi możliwości przeżycia doświadczenia zmysłowego, pełnego dostępu do sztuki, ruchu, choreografii, oryginalnej muzyki i światła.

Adaptacja, reżyseria i choreografia: Elizabeth Czerczuk;

Wystepują: Elizabeth Czerczuk, Zbigniew Rola, Agnieszka Grzybowska, Julien Villacampa, Yann Lemo, Derwinn Green, Hélène Hazaël, Jenn Shinn, Aude Charrin;

Muzyka oryginalna: Matthieu Voni, Światło: Sharron Printz, Kostiumy: Pablo van O’bock

Premiera 30 maja, godz. 20:00

Następnie spektakl będzie prezentowany w czerwcu, w czwartki, piątki, soboty i niedziele.

W każdym numerze „Vectora Polonii” prezentujemy program Théâtre Laboratoire Elizabeth Czerczuk i jego omówienie. Znajduje się w nim również kupon rabatowy uprawniający do zniżki przy zakupie biletu na spektakl teatru. „Vector Polonii” jest dostępny w teatrze.

http://www.theatrelaboratoire.com/

Komentuj...

*sobota, 4 kwietnia, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART