Dziennik Macieja Morawskiego, 7 sierpnia 2017 r.

Utworzono 07 sierpnia 2017 przez Red. VP

Moim zdaniem nie można wykluczać jakichś nowych, jeszcze bardziej nieodpowiedzialnych niż dotychczasowe, posunięć Kim Dzong Una, władcy Korei Północnej. Jasne chyba, że Korea Północna w rękach tego dynamicznego, wysoce uzdolnionego „ambicjonera”, to jednak „beczka prochu”… Cała nadzieja w tym, że Chiny – zapewne naprawdę przeciwne jakimś „awanturom o nieodpowiedzialnych i nieobliczalnych skutkach” – jakoś dadzą sobie radę z całą tą prowokacyjną „grą” Kim Dzong Una… Trzeba też wiedzieć, że temu młodemu dyktatorowi „dają na nerwy”: działania BOJOWNIKÓW NA RZECZ WOLNEJ KOREI PÓLNOCNEJ, którzy np. jakiś czas temu wysłali (?) z Korei Południowej do Korei Północnej 100 000 balonów z ulotkami krytykującymi jego reżym i głoszącymi: CHCEMY GŁOWY KIM DZONG UNA… Do tego służby propagandowe Korei Północnej ponoć już nie od dziś dowodzą, iż południowokoreańska agencja wywiadowcza i CIA chcą zamordować Kim Dzong Una…

Jedno pewne. Korea Północna naprawdę posiada teraz zagrażającą swym zasięgiem całości USA broń nuklearną. Już w kwietniu tego roku – wedle Washigton Post – prezydent Donald Trump, w rozmowie z prezydentem Filipin Rodrigo Duterte, nazwał KIM DZONG UNA SZALEŃCEM Z BRONIĄ NUKLEARNĄ!!!
Może jeszcze tylko dodam, że zapewne (???) KIM DZONG UN – jednak przynajmniej w teorii – może jakiejś potężnej broni tym lub innym ISLAMSKIM TERRORYSTOM UŻYCZYĆ (???). Nie od dziś zdaje się, że KIM DZONG UN „interesuje się islamem” (???).

Tyle w ten poniedziałek, 7 8 2017, dość wcześnie rano, (Nowak mi mawiał: Pamiętaj dokładne daty informacji, to bardzo ważne.).

Komentuj...

*poniedziałek, 20 stycznia, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART