Dziennik Macieja Morawskiego, 6 listopada 2017 r.

Utworzono 06 listopada 2017 przez Red. VP

Seria ataków terrorystycznych kontynuuje, np. w USA. Tak więc wczoraj w Teksasie, w małej miejscowości o nazwie Suhterland Springs, śmierć ponoć poniosło w miejscowym kościółku baptystów w czasie nabożeństwa co najmniej 27 osób, a powyżej 24. osób odniosło rany… Napastnik, gdy próbował zbiec, poniósł śmierć od kul policji. W chwili gdy piszę te słowa, de facto nic o nim i o motywacji jego zbrodni nie wiadomo…

Jedno pewne. Terroryzm coraz to bardziej jest teraz w modzie. Niewątpliwie zmarły już w roku 2006. Jeannou Lacaze, generał broni, w latach 1981-1986 szef sztabu (generalnego) francuskiej armii, zwany Sfinksem, nie mylił się zapowiadając, że terroryzm jest w trakcie stawania się mogącą okazać się z czasem NIESAMOWICIE GROŹNĄ FORMĄ WOJNY. Czy sztaby naszych armii to w porę dostrzegą??

Mowa też jest ponoć, w kręgu poważnych rzeczoznawców, np. o tak zwanych atomowych BOMBACH WALIZKOWYCH…

Eksperci niekiedy bywają przekonani, że terroryści islamscy, i nie tylko islamscy, z czasem wejdą na drogę terroryzmu o naprawdę groźnym wymiarze… Nie można wykluczać, iż „po cichu” poprą ich – owych np. dżihadystów – te lub inne wrogo do Zachodu nastawione państwa… Jak wiadomo, niektóre spośród tych same mają broń atomową czy też mają wielkie środki pieniężne pozwalające „podkupić ” takich czy innych ekspertów…”.

A co na to rządy krajów Zachodu??? Dla nich – jak się zdaje – najważniejsze, by nie siać „przedwczesnej rzekomo” paniki. Paniki mogącej zacząć mieć polityczne skutki, faworyzować różne fronty silnej ręki… Jedno chyba pewne: szerokie masy zaczyna nurtować niepokój, który rodzi się z obawy przed przewidywalnym i naprawdę groźnym terroryzmem przyszłości, no i z niepokoju, jaki budzi zalewająca Europę fala „uchodźców” z Bliskiego Wschodu i z Afryki!!!

Komentuj...

*czwartek, 23 stycznia, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART