Dziennik Macieja Morawskiego, 31 sierpnia 2017 r.

Utworzono 31 sierpnia 2017 przez Red. VP

Stan mego zdrowia nadal nie jest najlepszy! Mimo tego będę teraz od czasu do czasu zmuszał się do pisania dzienników, do odsłaniania – jak to niegdyś robiłem na falach RWE – RZECZYWISTOŚCI, do – w razie potrzeby – BICIA NA ALARM!!!Mój przyjaciel, nauczyciel i dyrektor Jan Nowak-Jeziorański mocno wskazywał, jak wielkie znaczenie ma dziennikarstwo INFORMACYJNE! Po prostu „stanowi ono klucz do stawienia czoła ZŁU!!!”. Tak, by móc walczyć o lepsze jutro, trzeba na serio zdawać sobie sprawę ze zręcznie MASKOWANYCH ZAGROŻEŃ… Cała walka z komuną była w gruncie rzeczy walką z czerwonym zakłamaniem, walką o rzetelne ujawnianie PRAWD ukrywanych przez tak dobrze wyszkolony komunistyczny aparat zakłamywania!!

Dlatego i dziś tak ważne, gdy wielkie środki masowego przekazu POTRAFIĄ UJAWNIAĆ PEWNE NIE DOŚĆ WIDOCZNE ZAGROŻENIA!

Zawsze czujny, swego czasu tak nam polskim emigrantom politycznym przychylny wielki dziennik LE FIGARO, dziś – w dniu 31 sierpnia 2017 – w wielkim tytule swej strony pierwszej wskazuje, że w pewnej liczbie SZKÓŁ ma miejsce stale postępująca naprzód ISLAMIZACJA MŁODZIEŻY (rzecz jasna chodzi o jakże tu już liczną młodzież wywodzącą się z wiadomej, od siebie dodam, stale się potęgującej imigracji…). Le FIGARO podkreśla, że były dyrektor szkoły średniej położonej w północnej dzielnicy Marsylii, Bernard Ravet w wielkiej wagi książce stawia kropki nad i nie waha się wskazywać na ogrom zagrożenia… Rzecz w tym, że – jak uwydatnia LE FIGARO – ma miejsce szybka RADYKALIZACJA coraz to młodszych uczniów, którzy wpadają pod wpływ akcji propagandowej DAECHU, są przez siatki Daechu werbowan (???)… Stawiam pytanie, czy z czasem bomby nie będą fabrykowane w szkolnych klasach czy laboratoriach??

Problem – przyznaję – wyjątkowo trudny. Ale dobrze, że LE FIGARO śmiało to zjawisko, jednak mym zdaniem potencjalnie niezwykle groźne – odsłania i uwydatnia!!! To dobrze pojęta, wysoce godna pochwały praca dziennikarska!

Komentuj...

*wtorek, 25 lutego, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART