Chicago: spektakl „Klimakterium… i już!”

Utworzono 28 grudnia 2013 przez Luiza

db5de00541cc1d18ba0747c193705fadSuper hit Elżbiety Jodłowskiej! Przedstawienie pomiędzy kabaretem, musicalem i farsą, w którym cztery wspaniałe aktorki, cztery tygrysice w menopauzie, opowiadają i śpiewają o tym, co nie ominie żadnej z Pań i co jest nieuchronne. I, jak się okazuje, ani wstydliwe, ani takie straszne.

Inspiracją do powstania spektaklu był broadwayowski musical „Menopause The Musical”. Obejrzały go miliony widzów w kilkunastu krajach. Na szczęście – dzięki Elżbiecie Jodłowskiej – ten popularny temat trafił też do Polski.

„Klimakterium… i już” to teatralny, ale też socjologiczny fenomen. Od dnia premiery zagrano 1,826 przedstawień, a liczba ta rośnie z dnia na dzień, bo „Klimakterium” grane jest niemal każdego dnia, w różnych miastach Polski!

Trzy obsady przemierzają codziennie tysiące kilometrów w kraju, spektakl wystawiono też, i to niejednokrotnie, w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, na Ukrainie, w Szwecji i Niemczech. Jego popularność nie maleje – mimo braku recenzji, promocji i gwiazdek w repertuarze. Krytycy nie wiedzą, co o tym myśleć, a to się kręci samo…

Na scenie zobaczymy aktorki o ogromnym potencjale komediowym, będące z całą pewnością magnesem dla publiczności. Chociaż nie podoba im sie własne odbicie w lustrze, będą podkreślać, że drzemią w nich jeszcze tygrysice i nie zatrzyma ich już nikt.

„Klimakterium… i już” to sympatyczne przedstawienie, na którym i mężczyźni będą mieli okazje się pośmiać – także z samych siebie.

8 lutego o godzinie 7 p.m. do Copernicus Center.

BILETY: 773-415-4910

POLAMER, KSIEGARNIA D&Z

www.copernicuscenter.org

www.kulturka.us

www.bilety.com

Informacja ze strony http://www.faktychicago.com/

Komentowanie zablokowane.wtorek, 28 stycznia, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART