Giesbeek: Gala Finałowa Miss Poland Benelux 2014

Utworzono 11 września 2014 przez Luiza

missMiss Poland Benelux jest corocznym wydarzeniem organizowanym od roku 2011. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest promowanie utalentowanych i ambitnych Polek, które mieszkają, pracują lub uczą się na terenie krajów Beneluksu.

Konkurs Miss Poland Benelux to kombinacja piękna i intelektu. Finalistki angażują się w akcje społecznościowe, są przedsiębiorcze i inteligentne. Potencjał, wdzięk i ambicje tych kobiet zebrały już wielu zwolenników w świecie biznesu i polityki. Inicjatywa wspierana jest przez firmy i instytucje zarówno w Polsce jak i na terenie krajów Beneluksu.

Podczas przygotowań do gali finałowej prowadzone są również liczne działania promujące na portalach społecznościowych, w mediach i na stronach internetowych. Dzięki temu informacje o inicjatywie docierają do coraz większej liczby polsko-, angielsko- i niderlandzkojęzycznych odbiorców.

Dzięki wsparciu ze strony sponsorów i współpracy z organizacjami partnerskimi, konkurs zyskuje na popularności i skala przedsięwziecia rośnie z roku na rok. W tym roku odbędzie sie czwarta jego edycja.

Gala Finałowa: 14 września 2014 r.

Więcej na http://www.misspoland.nl

Komentowanie zablokowane.piątek, 10 kwietnia, 2020

  • Pogoda w Paryżu    Niestety aktualne dane pogodowe nie są dostępne!


     
  • Kurs walut

  • Newsletter Vector Polonii

  • Partner: ASSOCIATION YOT-ART